Counter Strike Global OffensiveE-Sport

snax dołącza do mousesports!

Janusz snax Pogorzelski, były gracz formacji Virtus.Pro, dołącza do drużyny CS:GO mousesports. Zastąpi on Martina „STYKO” Styk.

Polska gwiazda dołącza do mousesports po prawie pięciu latach z Virtus.pro, wygrywając kilka międzynarodowych trofeów, w tym jedno wielkie zwycięstwo. Indywidualnie, Snax został ogłoszony czterokrotnie w HLTV.orgNajlepszy zawodnik roku Top 20„, kończąc w pierwszej piątce w 2014, 2015 i 2016 roku. „Cieszymy się, że możemy powitać Snaxa w naszym zestawie CS:GO Po bardzo pełnym wydarzeń tygodniu, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że Snax był otwarty na opuszczenie legendarnego składu Złotej Piątki i przyłączenie się do mousesports, natychmiast stał się priorytetem numer 1. Chciałbym podziękować organizacji Virtus.pro za sprawne negocjacje w krótkim czasie zawiadomienie, które pozwala nam zobaczyć debiut Snaxa w mousesports podczas ESL ONE Cologne w przyszłym tygodniu”, mówi Cengiz Tüylü, CEO mousesports.

Pierwsza gra zespołu ze Snaxem odbędzie się we wtorek, 3 lipca, kiedy zespół zagra z Gambit w pierwszej rundzie ESL ONE w Kolonii.

quanoSKY

Just a yellow guy

Więcej ! - Strona

Obserwuj Mnie:
WWWFacebookSteamInstagramTwitterYouTube

quanoSKY

Just a yellow guy

%d bloggers like this: