FIFAGryPCZapowiedzi

FIFA 18 dodatek Word Cup 2018. Wszystko co dotychczas wiemy!

Już od dawna słyszymy o nadchodzącym wielkimi krokami dodatku Word Cup do gry FIFA 18. Ostatnio taki dodatek był dostępny 4 lata temu w FIFIe 14, a gracze do dziś wspominają go bardzo dobrze.
Dziś przedstawie tutaj wszystkie te najważniejsze informacje o dodatku i wszystkie te, które wiemy od EA.

Najpierw odpowiem na dwa podstawowe pytania

Czy dodatek Word Cup będzie płatny?
-Nie, DLC Word Cup 2018 wyjdzie jako aktualizacja do gry FIFA 18, wystarczy posiadać grę FIFA 18 aby zagrać w ten tryb gry.
Kiedy wyjdzie dodatek?
-Oficjalna data wyjścia aktualizacji podana przez EA Sports to 29 maja

Przechodząc dalej opowiem co m.in w nim zobaczymy i jakie zmiany wprowadzi.
Dodatek Word Cup wprowadzi do gry zmiany zarówno w trybie SinglePlayer i MultiPlayer. Chyba większości graczy najbardziej zależy na informacjach dotyczących zmian w trybie Ultimate Team, a więc tak. Prawdopodobnie będzie to wyglądać tak samo jak w FIFIe 14 czyli w trybie FUT będziemy mieli dostępną zakładkę dotyczącą Mistrzostw Świata.

Karty zawodników w dodatku

Na instagramie EA Sports FIFA od paru dni pojawiają się overale gwiazd reprezentacji, którzy będą grać na mundialu w Rosji. Tutaj przedstawię Wam parę według mnie najciekawszych kart jakie dotąd przedstawiło EA.
-Pierwszą z nich jest dobrze znany nam David De Gea, który ma szanse zostać najlepszym bramkarzem na mundialu w Rosji oraz w dodatku Word Cup 2018

-Kolejną według mnie kartą, która może robić różnice w grze na wirtualnych boiskach jest Sterling, który wystąpi na pozycji pomocnika ofensywnego

-Następny jest Francuzki obrońca, Umtiti. Na boisku w Ultimate Team spisywał się bardzo dobrze w wersji 83, karta w dodatku WordCup z oceną 85 może być prawdziwym filarem w naszej obronie

-Kolejny jest reprezentacyjny kolega Umtitiego czyli Mbappe. Ten 19-sto latek jest dużym zaskoczeniem na boiskach Ligi Francuskiej i nie wykluczone, że takim samym będzie na tego rocznych Mistrzostwach Świata w Rosji. Takim samym zaskoczeniem może być jego karta z oceną 85.

 

Reszta kart nie zasługuje na szczególną uwagę, ich oceny w grze są bardzo zbliżone do tych w podstawce.

Nowe tryby gry w dodatku WordCup

Zacznijmy od 3 trybów gry, które zdecydowanie przyciągną najmniej osób czyli Turnieju Mistrzostw Świata w Rosji, który możemy rozegrać według zasad panujących na mundialu jedną z reprezentacji narodowych.
Następny z tych 3 trybów to Własny turniej Mistrzostw Świata. Będziemy tam mogli zagrać własny turniej dowolną reprezentacją
Ostatnim z tych trybów jest zwykły szybki mecz offline lub ze znajomym. Będziemy mogli tam zagrać na oryginalnych odwzorowanych stadionach z MŚ 2018.

Przyszedł czas na tryb ULTIMATE TEAM

Karty:

-Tam zobaczymy IKONY mistrzostw świata, czyli legendy wszystkich mundiali.
-Będą tam również wszystkie karty zawodników, którzy pojawią się na Mistrzostwach Świata w Rosji.
-Zobaczymy również coś w stylu kart In-Form w podstawie Ultimate Team czyli karty w formie, będą otrzymywać je piłkarze, którzy zaliczyli dobry występ na MŚ.

System zgrania:

System zgrania będzie polegał na dopasowywaniu kart według narodowości.

Tryby gry Ultimate Team:

Do dodatku WordCup zostaną dodane nowe tryby gry UT takie jak Turniej online jak i jednego gracza, DRAFT oraz wyzwania budowania składu.

Nowe stadiony w grze

EA zapowiedziało, że w grze wraz z wyjściem dodatku pojawią się nowe licencjonowane stadiony, na których będą rozgrywane mecze podczas mundialu. Przedstawię tu te stadiony, które według mnie prezentują się najładniej.
To na razie wszystkie informacje, które na razie znamy. Teraz pozostaje nam tylko czekać do 29 maja, aż wyjdzie dodatek i będziemy mogli zanurzyć się w rozgrywkę. Dorzucę jeszcze Trailer, który zaprezentowało nam EA na swoim kanale YT.

F4mouS

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramYouTube

%d bloggers like this: