FIFAGry

Kolejne problemy techniczne z grą sieciową FIFA 18.

Od około godziny 17:00 08.03.2018 zaczęły się problemy techniczne w większości gier od Electronic Arts. Nie fart chciał, że akurat dziś o 19:00 do odebrania były nagrody za poprzednie FUT CHAMPIONS, a za pięć godzin rozpoczyna się następna liga weekendowa. Gracze narzekają na brak dostępu do usług sieciowych już od ponad trzech godzin. Sam dzwoniąc do centrum pomocy firmy dowiedziałem się, że obecnie centrum pomocy jest nieczynne z powodu obecnie trwającego okresu świątecznego. Chciałbym zaznaczyć, że 8 marca raczej żadne święto nie wypada, oprócz dnia kobiet, które jest normalnym dniem pracującym.
W tej sytuacji studio gier znowu pokazuje jak bardzo poważną firmą jest i jak traktuje graczy. Zaznaczę jeszcze, że to nie jest pierwszy raz gdy takie problemy występują, a EA praktycznie nic z tym nie robi. Jedyną informacją jaką od nich mamy jest ta z twittera gdzie informują nas o tym, że mają problemy z serwerami co może powodować problemy z łącznością i będą informować nas jeśli coś z tym zrobią.

Miejmy nadzieje, że do rozpoczęcia tego tygodniowego FUT CHAMPIONS uda się im naprawić serwery.

F4mouS

Więcej !

Obserwuj Mnie:
FacebookSteamInstagramYouTube

Jeden komentarz do “Kolejne problemy techniczne z grą sieciową FIFA 18.

  • A mówią że ProGamesTv.PL Ma słabe serwery 🙂 Już od paru znajomych usłyszałem że mam lepsze serwery niż Rockstar, ubisoft czy EA 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: