Nowy dodatek zawita do Hearthstone!

Blizzard zapowiedział nowy dodatek do swojej karcianki: Koboldy i katakumby. Przygoda ta ma wyróżniać się tym, że zostaną dodane legendarne bronie. Każda klasa otrzyma jedną taką. Bronie są dostosowane do charakteru gry klasy. Na przykład: kapłan i mag opierają się na rzucaniu zaklęć, dlatego atak broni będzie równy 0. Nie oznacza to że będzie bezużyteczna. Będzie to oznaczało, że broń ma moc specjalną.

Aluneth będzie bronią dla maga. Pozwala ona dobrać potrzebna karty w późniejszej fazie gry. Więcej informacji o broniach ukaże się wraz ze zbliżającą się datą premiery dodatku.

Bronie to nie wszystko co nowy dodatek ma nam do zaoferowania. Do dyspozycji przeznaczone zostanie nam również wspaniałe wyposażenie. Niezidentyfikowane przedmioty to zaklęcia, które mimo swojej głównej mocy (np. +2/+2 dla stronnika) dodają również losowy efekt specjalny (stronnik dostanie +2/+2 i dodatkowo kradzież życia/boską tarczę/ czy też agonię: cofnij stronnika do ręki właściciela).

 

Eliksir będzie aktywował dodatkowo jedną z czterech przedstawionych mocy.

 

Lecz to nie wszystko! Do każdej klasy powstał również Kamień mocy. Są to zaklęcia, które możemy ulepszać osiągając daną liczbę pancerza, rzucając zaklęcia czy też przeciążając swoje kryształy many. Działa to na zasadzie questów: spełnij dany warunek aby wykonać – w tym wypadku – ulepszyć zaklęcie.

Ten kamień mocy przeznaczony dla szamana. Co 3 przeciążone kryształy many zaklęcie zmienia się z przyzwij jedną kopię stronnika na przyzwij dwie kopie. I tak samo do trzech kopii.

 

Dodatkowym plusem jest to że każdy gracz otrzyma legendarną broń za darmo. Wystarczy że zaloguje się na swoje konto Hearthstone po dniu premiery. Więcej informacji o zbliżającym się dodatku wktótce.